Werken met passie Op een manier die bij je past
26 juni KrachtVaardig Feest
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

KrachtVaardig

KrachtVaardig is een participatie werk- en leerplek binnen diverse locaties van Vilente. (Pieter Pauw in Wageningen, Overdal en Sonnenberg in Oosterbeek)  De medewerkers en vrijwilligers werken intensief samen met de werkkrachten volgens de meister en gesell methode. Binnen deze locatie bieden we onder leiding van een talentcoach trajecten op maat aan, van dagbesteding  tot toeleiding naar werk. Sinds kort zijn we ook gestart in Vught en werken we samen met de organisatie van Kasteel Maurick en hebben we een kunstgroep opgezet in Arnhem.

                                                                                               

KrachtVaardig werkt, traint en biedt ondersteuning volgens het concept hart, hoofd en handen.

HART

Werken met passie

HOOFD

Betekenisvol leren

HANDEN

Met ondersteuning die bij je past

Heeft u interesse in de mogelijkheden?

Ons team

Miranda Cosse
Miranda CosseEigenaar
KrachtVaardig:
Algemeen & beleid & Kunstgroep
tel: 0636541877
miranda@krachtvaardig.nl
Geert Vermeulen
Geert VermeulenCoördinerende begeleider
Locatie:
Pieter Pauw, Sonnenberg & de Pleinen
tel: 06-37164034
geert@krachtvaardig.nl
Boyd Rossieau
Boyd RossieauCoördinerende begeleider
KrachtVaardig:
Sonnenberg
tel: 06-51143463
boyd@krachtvaardig.nl
Tabitha Shaw
Tabitha ShawBegeleider / scholing
KrachtVaardig
Sonnenberg & Pieter Pauw
tel: 06-23448307
tabitha@krachtvaardig.nl
Joep Vermeulen
Joep VermeulenBegeleider / sport
KrachtVaardig:
Pieter Pauw
tel: 06-50296158
joep@krachtvaardig.nl
Debby Gossink
Debby GossinkBegeleider / Kunst
KrachtVaardig:
Kunst
tel:
Jurgen van Hest
Jurgen van HestLocatie manager
KrachtVaardig:
Kasteel Maurick
tel: 06-40820885
jurgen@krachtvaardig.nl

Stagiaires

Guusje Reimers
Guusje ReimersMBO 4 2e jaars
KrachtVaardig:
Sonnenberg do en vrij
Jaime Tommel
Jaime TommelMBO 4 1e jaars persoonlijke begeleider gehandicaptenzorg
KrachtVaardig:
Pieter Pauw wo en do