1010, 2019

Website Krachtvaardig Kunst

By |oktober 10th, 2019|Categories: Geen categorie|0 Comments

Krachtvaardig Kunst is gevestigd in het kunstenaarsgebouw B046 " Arnhems buiten" het voormalig KEMA terrein aan de Utrechtseweg 310. Daar werken onze kunstenaars met diverse technieken en maken ze prachtige kunstwerken. Op dit moment wordt

20 december 2019 KrachtVaardig Jaarafsluiting
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

KrachtVaardig

KrachtVaardig is een participatie werk- en leerplek binnen diverse locaties van Vilente. (Pieter Pauw in Wageningen, Overdal en Sonnenberg in Oosterbeek)  De medewerkers en vrijwilligers werken intensief samen met de werkkrachten volgens de meister en gesell methode. Binnen deze locatie bieden we onder leiding van een talentcoach trajecten op maat aan, van dagbesteding  tot toeleiding naar werk. Sinds kort zijn we ook gestart in Vught en werken we samen met de organisatie van Kasteel Maurick en hebben we een kunstgroep opgezet in Arnhem.

KrachtVaardig werkt, traint en biedt ondersteuning volgens het concept hart, hoofd en handen.

HART

Werken met passie

HOOFD

Betekenisvol leren

HANDEN

Met ondersteuning die bij je past

Heeft u interesse in de mogelijkheden?

Ons team

Miranda Cosse
Miranda CosseEigenaar
KrachtVaardig:
Algemeen & beleid
tel: 0636541877
miranda@krachtvaardig.nl
Geert Vermeulen
Geert VermeulenCoördinerende begeleider
Locatie:
Pieter Pauw & Sonnenberg
tel: 06-37164034
geert@krachtvaardig.nl
Boyd Rossieau
Boyd RossieauCoördinerende begeleider
KrachtVaardig:
Overdal
tel: 06-51143463
boyd@krachtvaardig.nl
Tabitha Shaw
Tabitha ShawBegeleider / scholing
KrachtVaardig
Overdal & Pieter Pauw
tel: 06-23448307
tabitha@krachtvaardig.nl
Joep Vermeulen
Joep VermeulenBegeleider / sport
KrachtVaardig:
Pieter Pauw
tel: 06-50296158
joep@krachtvaardig.nl
Debby Gossink
Debby GossinkBegeleider / Kunst
KrachtVaardig:
Kunst
tel:
Jurgen van Hest
Jurgen van HestLocatie manager
KrachtVaardig:
Kasteel Maurick
tel: 06-40820885
jurgen@krachtvaardig.nl

Stagiaires

Liz Broens
Liz BroensHBO 3e jaars
KrachtVaardig:
algemeen
ma tm do