KrachtVaardig

KrachtVaardig is een participatie werk- en leerplek binnen diverse locaties o.a. van Vilente, (Pieter Pauw in Wageningen, de Sonnenberg in Oosterbeek, de Pleinen en Barbara in Ede)  tennispark Wolfsbosch in Vught (Yong Talent, Move with Jeff ) De Kooi sport in Bemmel. Ook hebben we zelfstandige plekken zoals Kunstgroep Art-Studio, Groen en dier de Buuteplek en voor begeleiding kinderen en jongeren bij de Lingehoeve in Doornenburg. De medewerkers en vrijwilligers werken intensief samen met de werkkrachten volgens de meister en gesell methode voor de medewerkers, vrijwilligers, bewoners of leden. Binnen deze locaties bieden we professionele maatwerk begeleiding en trajecten op maat aan. Van dagbesteding, activerend werk  tot toeleiding naar werk, vrijwilligerswerk of vervolgonderwijs.

Daarnaast biedt KrachtVaardig ook diverse opleidingsmogelijkheden in samenwerking met bv Het Graafschapcollege, KPC, en andere opleidingsinstituten.

KrachtVaardig werkt, traint en biedt ondersteuning volgens het concept hart, hoofd en handen.

HART

Werken

met passie

HOOFD

Betekenisvol

werken en leren

HANDEN

Doen 

wat je kunt, wilt vanuit jezelf

Talent, filmpje over Floor

Er zijn op een aantal locaties wachtlijsten,

informeer vooraf via aanmelding@krachtvaardig.nl of bel 085-0606621

Ons team

Miranda Cosse
Miranda CosseEigenaar
KrachtVaardig:
Algemeen & beleid & Kunstgroep
tel: 0636541877
miranda@krachtvaardig.nl
Werkdagen: maandag tm vrijdag
Geert Vermeulen
Geert VermeulenCoördinerende begeleider
Locatie:
de Pleinen/Barbara
tel: 06-37164034
geert@krachtvaardig.nl
Werkdagen: maandag tm vrijdag
Boyd Rossieau
Boyd RossieauCoördinerende begeleider, Kwaliteits medewerker
KrachtVaardig:
Sonnenberg
tel: 06-51143463
boyd@krachtvaardig.nl
Werkdagen: Maandag tm vrijdag
Joep Vermeulen
Joep VermeulenCoordinerde Begeleider
KrachtVaardig:
Pieter Pauw, de Kooi
tel: 06-50296158
joep@krachtvaardig.nl
Werkdagen: maandag tm vrijdag
Wieneke Barbier
Wieneke BarbierKwaliteitsmedewerker
KrachtVaardig:
Algemeen: De Kruigang 5
6691PK Gendt
wieneke@krachtvaardig.nl
Werkdagen: maandag tm donderdag
Marfri van Rees
Marfri van ReesCoordinerende begeleider
KrachtVaardig:
Art-Studio
Tel: 06-83837910 of 06-13252639
marfri@krachtvaardig.nl
werkdagen: ma, di, do, vrij.
</