Laatste Nieuws

1901, 2019

Onze ijverige stagiaires

By |januari 19th, 2019|Categories: Geen categorie|0 Comments

Nicky en Rens hebben afgelopen vrijdag uitleg gegeven hoe zij de IOP (individuele ontwikkel plan) en het arbeidsvaardigheden formulier hebben ingevuld. Dat is niet zo makkelijk als het lijkt. Ze zijn er nog volop mee

22 juni 2019 KrachtVaardig Feest
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

KrachtVaardig

KrachtVaardig is een participatie werk- en leerplek binnen diverse locaties van Vilente. (Pieter Pauw in Wageningen, Overdal en Sonnenberg in Oosterbeek)  De medewerkers en vrijwilligers werken intensief samen met de werkkrachten volgens de meister en gesell methode. Binnen deze locatie bieden we onder leiding van een talentcoach trajecten op maat aan, van dagbesteding  tot toeleiding naar werk. Sinds kort zijn we ook gestart in Vught en werken we samen met de organisatie van Kasteel Maurick en hebben we een kunstgroep opgezet in Arnhem.

KrachtVaardig werkt, traint en biedt ondersteuning volgens het concept hart, hoofd en handen.

HART

Werken met passie

HOOFD

Betekenisvol leren

HANDEN

Met ondersteuning die bij je past

Heeft u interesse in de mogelijkheden?

Neem contact op

Ons team

Miranda Cosse
Miranda CosseEigenaar
KrachtVaardig:
Algemeen & beleid
tel: 0636541877
miranda@krachtvaardig.nl
Geert Vermeulen
Geert VermeulenCoördinerende begeleider
Locatie:
Pieter Pauw & Sonnenberg
tel: 06-37164034
geert@krachtvaardig.nl
Boyd Rossieau
Boyd RossieauCoördinerende begeleider
KrachtVaardig:
Overdal
tel: 06-51143463
boyd@krachtvaardig.nl
Tabitha Shaw
Tabitha ShawBegeleider / scholing
KrachtVaardig
Overdal & Pieter Pauw
tel: 06-23448307
tabitha@krachtvaardig.nl
Joep Vermeulen
Joep VermeulenBegeleider / sport
KrachtVaardig:
Pieter Pauw
tel: 06-50296158
joep@krachtvaardig.nl
Debby Gossink
Debby GossinkBegeleider / Kunst
KrachtVaardig:
Kunst
tel:
Jurgen van Hest
Jurgen van HestLocatie manager
KrachtVaardig:
Kasteel Maurick
tel: 06-40820885
jurgen@krachtvaardig.nl

Stagiaires

Rens van Dolder
Rens van DolderMBO 4 examenjaar
KrachtVaardig
Overdal & Pieter Pauw
ma-di-woe
Nicky Rensen
Nicky RensenMBO 3 examenjaar
KrachtVaardig:
Overdal
woe-do-vrij
Liz Broens
Liz BroensHBO 3e jaars
KrachtVaardig:
algemeen
ma tm do